EVENTY
A PROGRAMY NA KĽÚČ

Ak hľadáte pre Váše eventy a firemné podujatia kvalitných moderátorov, dídžejov, catering,
výzdobu a ďalšie služby podľa vašich predstáv a požiadaviek, ste na správnom mieste.

Moderans a DJing

Veronika Paulovicova
Veronika Paulovičová

Moderátorka rôznych druhov podujatí: konferencií, kongresov, zábavných podujatí, večierkov, plesov, hudobných a firemných eventov, festivalov, osláv dní obce, teambuildingov, podujatí pre deti a pod. Moderovanie vie obohatiť aj o spevácke, tanečné vystúpenie. Spieva skladby Marilyn Monroe, šansóny Hany Hegerovej, ľudové piesne v kroji, cigánske v cigánskom kostýme. Ako herečka účinkovala v divadelných predstaveniach v Slovenskom národnom divadle, na Novej Scéne, v televíznych seriáloch odvysielaných v TV Markíza, TV Doma, TV Joj: Susedia, Medzi nami, Kutyil s.r.o., Prvé oddelenie, Panelák, Druhý dych II.

rado_messa_
Rado Mešša

Moderátor, DJ, hudobný publicista s dlhoročnými skúsenosťami. Pracoval v rádiách Flash, B1, Rocková republika, Rádio Slovensko. DJ skúsenosti nepretržite od roku 1983 na rôznych miestach na Slovensku aj v zahraničí, príprava a realizácia hudobno - publicistických vstupov v TV Markíza. Moderátor prevažne veľkých hudobných aj nehudobných akcií a malých skôr neformálnych eventov.
DJ produkcia - oldies, rock, CS, alternative párty + komponované programy o hudbe.

dano_franko_
Daniel Franko - DJ FONBOX

Jeho úspešná profesionálna história v oblasti realizácií hudobných produkcií a DJingu sa píše od roku 1983 . Má za sebou množstvo najrôznejších podujatí ako sú diskotéky, stužkové slávnosti, svadby, firemné podujatia, plesy, Divadlá hudby a hlavne veľa spokojných zákazníkov.

Pôsobil v zahraničí vo Švajčiarsku: Murten - Navy club, Dudingen Dancing Oktogon. V roku 1995 založil spoločnosť AVACO MULTIMEDIA s.r.o. / hudobné produkcie, ozvučovanie, agentúrne služby, predaj profesionálnej zvukovej a svetelnej techniky, multimediálna produkcia.../. V súčasnosti po dlhoročných skúsenostiach so zvukovou a svetelnou technikou sa špecializuje na zvukový systém BOSE Pro + YAMAHA Pro + DENON DJ Profesional.

Kvalitná hudba, kvalitný zvuk na Vašu párty, svadbu, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné a školské akcie, reštaurácie a kluby to je DJ FONBOX!
DJ produkcia - široký repertoár hudby rokov 70, 80, 90-tych, zameriava sa prevažne na oldies hudbu, ale v jeho zozname nájdete aj súčasné hitovky. Repertoár produkcie je možné upraviť aj podľa želania a požiadaviek klienta.

robert_balaz
Róbert Baláž

Djingu a moderovaniu sa venuje už 45 rokov. Hrával a hráva na rôznych veľkých aj malých podujatiach po celom Československu , Slovensku a v zahraničí. Jeho hudobná produkcia je zameraná prevažne na Oldies párty, rock párty ale aj širokú paletu rôznej tanečnej hudby. Plesy, firemné alebo narodeninové večierky a svadby nie sú výnimkou.

Veronika Slaninkova
Veronika Slaninková

Má dlhoročné skúsenosti s moderovaním rôznorodých podujatí. Od mestských a obecných slávností, cez dni obce, obecné výročia, Deň rodiny, Deň matiek, MDD a pod., ktoré organizuje samospráva, cez kultúrne a folklórne akcie, oceňovanie významných osobností, pedagógov, dobrovoľníkov; podujatia pri príležitosti výročí firiem, mimovládnych organizácií, či vzdelávacích inštitúcií; odborné konferencie, ako aj súťažné podujatia rôzneho charakteru. Profesijne je dlhoročne zakotvená v RTVS, charakterizuje ju príjemné vystupovanie a kultivovaný jazykový prejav.

zdeno_zubak
Zdeno Zubak

Hlasom sa živí už od vysokej školy. Azda si pamätáte prešovské oldies Rádio Východ a športového redaktora... Vietor ho neskôr odvial do Košického štúdia RTVS, kde bol 12 rokov tvarou Hlavného spravodajstva a doteraz ostal redaktorom publicistiky...Prednosti? Prispôsobivosť, pohotovosť a keď sa podarí tak aj odľahčenie témy 🙂

materialne-zabezpecenie

Materiálne zabezpečenie
osláv a podujatí

V spolupráci dynamicky sa rozvíjajúcou sa firmou zaoberajúcou sa predajom a prenájmom veľkokapacitných stanov rôznych veľkostí, prenájom banketových stolov a stoličiek, pivných súprav, podlahových systémov, návlekov na stoličky, obrusov, kobercov, osvetlenia, kúrenia. Pre vaše oslavy, firemné podujatia zabezpečíme balónovú výzdobu i profesionálne ohňostroje, párty stany, skrátka všetko čo potrebujete na vašu rodinnú oslavu, svadbu či firemné posedenie. Stany V ponuke firmy sú trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne a špeciálne stany, altánky, predajné stoly. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Našim cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby v spoľahlivo dodržaných termínoch.

auditorium, theatre, seats-3514584.jpg

Programy pre
rôzne príležitosti

Agentúra Eprok zabezpečuje formou dohody hudobné telesa a účinkujúcich pri príležitostiach ako   firemné podujatia, posedenie pre zamestnancov na záver roka, MDŽ , Deň matiek, Svetový deň hudby, Noc divadiel, Október mesiac úcty k starším - program pre seniorov.

zabavka

Atrakcie pre vaše podujatie

V spolupráci s agentúrou, ktorá má svoje stabilné miesto v zábavnom priemysle vám zabezpečíme množstvo nových a lepších foriem zábavy pri ktorých zabudnete na každodenné starosti. V ponuke nechýbajú atrakcie pre malé deti, nafukovacie atrakcie pre starších, zábavné automaty, klasické atrakcie, svadobné atrakcie, adrenalínové atrakcie, maskotíci a desiatky iných zábavných automatov a atrakcií.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať,
+421 905 496 721

scrolltotop