NA STIAHNUTIE

Spokojni klienti a ich skúsenosti s našou prácou.

V spolupráci dynamicky sa rozvíjajúcou sa firmou zaoberajúcou sa predajom a prenájmom veľkokapacitných stanov rôznych veľkostí, prenájom banketových stolov a stoličiek, pivných súprav, podlahových systémov, návlekov na stoličky, obrusov, kobercov, osvetlenia, kúrenia. Pre vaše oslavy, firemné podujatia zabezpečíme balónovú výzdobu i profesionálne ohňostroje, párty stany, skrátka všetko čo potrebujete na vašu rodinnú oslavu, svadbu či firemné posedenie. Stany V ponuke firmy sú trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, altánky, predajné stoly. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Našim cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby v spoľahlivo dodržaných termínoch.

NADPIS

Podnadpis

Neformálne stretnutie špičkových umelcov vo svojom odbore, operný spevák tenorista Titusz Tóbisz a muzikálová speváčka a herečka Alžbeta Bartošová, ktorí formou talkshow predvedú ukážky z najznámejších opier a muzikálov , program mal premiéru v r 2022 v Trenčíne . Na klavíri sprevádza Júlia Grejtáková

eprok_onas

Našou devízou sú dlhoročné skúsenosti a v toku času nadväzované úzke kontakty s najkvalitnejšími umelcami a umeleckými telesami, súbormi, divadlami, orchestrami, spevákmi a hudobnými či tanečnými súbormi zo Slovenska a Českej republiky.

Našim cieľom je, aby sa mladí a dospelí tešili na programy ktoré pripravíme bez ohľadu na to, o aký žáner ide.

Sme tu s našou ponukou pre vaše podujatie. Pozrime sa spoločne na konkrétne možnosti našej agentúry...

Naši
partneri

Vyberte si z nášho rozsiahleho portfólia služieb.

EPROK_logo
EPROK_logo
EPROK_logo
EPROK_logo
EPROK_logo

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať,
+421 905 496 721

Ac cum nunc vitae ut turpis praesent nunc odio lorem dictumst vestibulum sem pharetra urna pretium.

scrolltotop